Vezető belső ellenőr

A  D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. magyarországi központja munkatársat keres Vezető belső ellenőr munkakörbe részmunkaidőben.

„A D.A.S. egy különleges hely”

Mit várunk Tőled a D.A.S.-nél vezető belső ellenőrként?

  • Az éves, kockázat alapú belső ellenőrzési terv elkészítése és engedélyeztetése
  • Éves ellenőrzési terv szerinti vizsgálatok tervezése és végrehajtása
  • Célvizsgálatok tervezése és végrehajtása
  • Felügyeleti adatszolgáltatások ellenőrzése (Szolvencia 2 és helyi jogszabályok szerint)
  • Az elvégzett vizsgálatokról írásos belső ellenőri jelentések készítése angol nyelven
  • A belső ellenőrzési intézkedési javaslatok nyilvántartása és folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres összefoglaló jelentések készítése a felügyelő bizottság és a Group Audit részére
  • Részvétel a Biztosító különböző bizottságainak munkájában
  • Folyamatos kapcsolattartás az egyéb szervezeti egységek és a Group Audit munkatársaival
  • A belső ellenőrzési területhez kapcsolódó szabályzatok rendszeres felülvizsgálata, naprakészen tartása
  • Más szervezeti egységek utasítás tervezeteinek véleményezése

 Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú felsőfokú – így különösen közgazdasági, pénzügyi vagy jogi – végzettséggel rendelkezel
  • Az elmúlt 10 évben legalább 5 éves biztosítási vagy viszontbiztosítási szakmai gyakorlatot szereztél
  • Ismered a belső ellenőrzésre vonatkozó nemzetközi (IIA) standardokat
  • Büntetlen előéletű vagy
  • Angol nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Big4 tapasztalat, biztosítás fókusszal
  • Jogvédelmi biztosítási ismeret
  • AUDIMEX audit szoftver ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk Neked:

  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Teljes körű szakmai feladatok, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus munkatársak
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés: A toborzas@das.huE-mail küldése címen várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat! Csatlakozz hozzánk!

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!