Vezérigazgatói asszisztens

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk, a D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. Vezérigazgatói asszisztens pozícióba keres munkatársat

„A D.A.S. egy különleges hely”

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok

  • 3 nagyobb feladatkör: teljes körű személyi és szakmai asszisztencia a vezérigazgató részére, a titkársági csoport (3 fő: iktatás, recepció, iroda) munkájának szervezése, valamint a Projekt Iroda működtetése
  • Vezérigazgató napi munkarendjével kapcsolatos egyeztetések és adminisztrációs feladatok ellátása mellett intézni a szükséges információtovábbítási feladatokat
  • Értekezleteken jegyzőkönyv vezetése, vezérigazgatói prezentációk előkészítése, szerződések előkészítése
  • Megbeszélések, tárgyalások, üzleti utak szervezése, előkészítése
  • Fordítási, esetenkénti tolmácsolási feladatok ellátása
  • Kommunikációs csatornák működtetése
  • Utasítások nyilvántartásának kezelése
  • Beérkező megkeresések kezelése (posta, telefon, e-mail, fax)
  • Heti riportok, jelentések koordinálása
  • Közreműködés HR szervezetfejlesztési tevékenységekben
  • Vállalati rendezvények, illetve üzleti partnerek vendéglátásának szervezése
  • Rendszeres kapcsolattartás a különböző területek vezetőivel, az anyavállalattal, ill. meghatározott partnerekkel
  • Projektek támogatása, szervezési feladatok ellátása, határidők nyomon követése

Elvárások

Legfontosabb tulajdonságok

  • Fegyelmezett, igényes munkavégzés a határidők betartásával
  • Prioritáskezelési képesség, jó időgazdálkodás
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (német nem kötelező, de előny)
  • Szeressen egy jó csapatban dolgozni, értéket teremteni, tanulni

További tulajdonságok

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év tapasztalat vezetői asszisztencia terén
  • Megbízható, proaktív személyiség, aki képes a precíz, önálló munkavégzésre, ugyanakkor jó csapatjátékos is
  • Nyitott, flexibilis, magas fokon terhelhető személyiség, ügyesen és gyorsan szervez, megoldja az ad hoc problémákat
  • Koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállás a munkavégzéshez
  • Együttműködő hozzáállás, felelősség vállalás
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Magas szintű szervezési és logisztikai képesség
  • Kiváló diplomáciai érzék
  • Képesség a bizalmas adatok kezelésére, diszkréció, lojalitás
  • Igényes megjelenés
  • Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • „Ha egyszer idejöttél, nem akarsz elmenni.”
  • Sokféle, változatos feladatkör
  • Lehetőség arra, hogy megismerje a felső vezetés munkáját, tanuljon a vállalat felső vezetőitől
  • Tréningek, képzések a vezetővel egyeztetett személyes igények alapján
  • Összetartó, pozitív gondolkodású, egymást tiszteletben tartó, egymás munkáját elismerő kollégák és vezetők, nyílt őszinte kommunikáció
  • Figyelem az ötletekre, javaslatokra
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus munkatársak
  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzát a toborzas@das.hu címen várjuk!

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!