Ügyfélkapcsolati vezető

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk a D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. keres Ügyfélkapcsolati vezető munkatársat

„A D.A.S. egy különleges hely”

A munkavégzés helye: Budapest, Corvin negyed

Feladatkörök:

  • Ügyfelektől, értékesítési partnerektől érkező panaszok, reklamációk, észrevételek kezelése, nyilvántartása, a kivizsgálás koordinálása, a megkeresés megválaszolása, szükség esetén javítási akciók kezdeményezése
  • Telefonos, személyes és írásbeli kommunikáció az ügyfelekkel, értékesítési partnerekkel
  • Ügyfélelégedettségi felmérések végrehajtása és kiértékelése (NPS mérés)
  • Ügyfélelégedettség növelő akciók meghatározása, koordinálása, vezetése
  • Ügyfélszolgálat munkájának minőségbiztosítása (hívásokba történő behallgatás, a hívások elemzése, értékelése, visszajelzések adása)
  • A fogyasztóvédelmi körbe tartozó jogszabályoknak, a felügyeleti és egyéb elvárásoknak a vállalat működési rendszerébe történő átlátható, teljes körű implementálása
  • A fogyasztóvédelmi célú felügyeleti adatszolgáltatások az előírt tartalommal és határidőben való megküldése a Felügyelet részére
  • A társaság folyamatainak javítására, fejlesztésére javaslatok készítése, folyamatok ábrázolása, folyamat fejlesztések támogatása
  • Statisztikák, riportok, elemzések készítése

Az elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett panaszkezelési vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • nagyfokú önállóság, proaktivitás, határozottság
  • magas fokú precizitás
  • kiváló problémamegoldó és hatékony konfliktuskezelési képesség
  • strukturált, logikus gondolkodás
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, kiemelkedő empatikus képesség
  • kiváló szóbeli, írásbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • gépírás tudás
  • biztosítási szolgáltatások, termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet Budapest központjában
  • Piacvezető jogi szolgáltatás – 8x-os Superbrands díj
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség
  • Szuper, együttműködő, fiatalos csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Érdekes, szakmai kihívásokkal teli feladatok

Jelentkezés: bérigény megjelölésével várjuk magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveledet a toborzas@das.huE-mail küldése címre.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!