Könyvelő

A D.A.S. Jogvédelmi Zrt. budapesti központja Könyvelő munkatársat keres fiatal, lelkes, jó hangulatú pénzügyi csapatába

„A D.A.S. egy különleges hely!”

Munkavégzés helye: Budapest, Corvin negyed

Feladatkörök

  • napi könyvelési feladatok
  • statisztikák, kimutatások készítése
  • nyilvántartások vezetése
  • adóbevallások készítésében részvétel
  • adminisztratív irodai feladatok ellátása
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • részvétel havi, negyedéves és éves zárásban

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői vagy képesített könyvelői végzettség
  • 3-5 éves könyvelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • excel és word magas szintű felhasználói ismerete: függvények kezelése
  • munkájára igényes, precíz, pontos munkavégzés
  • logikus gondolkodásmód
  • előnyt jelent az SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarországon piacvezető jogi szolgáltató cég
  • fiatal, szakértő csapatban való működés
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • érdekes és változatos feladatok
  • versenyképes jövedelem és alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben
  • központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • kimagasló színvonalú munkakörnyezet

Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrajzát bruttó bérigényének megjelölésével az toborzas@das.hukülső, új ablakban nyílik címen várjuk.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!