JogSzerviz Értékesítési Tanácsadó

A D.A.S. Jogvédelmi Zrt.-nél JogSzerviz Értékesítési Tanácsadó pozícióra várunk Budapesten és országosan a megyeszékhelyeken

„A D.A.S. egy különleges hely!”

  • 8x-os SuperBrands díj támasztja alá, hogy jól dolgozunk
  • közel 100 éves, multinacionális tapasztalat
  • elkötelezettek vagyunk az ügyfélközpontú megoldások iránt
  • fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyának megtartását

Mit várunk Tőled a D.A.S.-nél?

  • ügyfeleink tájékoztatása jogi megoldásokról
  • széles körben elérhető jogi szolgáltatásunk értékesítése
  • ügyfélkapcsolatok ápolása
  • egyedülálló kampányokban való részvétel
  • modern értékesítési technológiánk alkalmazása
  • valódi értéket viszel az embereknek, amire tényleg büszke leszel

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséged vagy középfokú végzettséged és szakmai hatósági vizsgád van
  • szeretsz beszélni, és még annál is jobban meghallgatni az embereket
  • szeretnél hipergyorsan fejlődni az üzleti életben
  • szeretsz különleges csapatban dolgozni
  • önállóan és másokkal közösen is jól dolgozol
  • örülsz, hogy visszajelzéseket kapsz ahhoz, hogy minél hamarabb megvalósítsd a céljaidat
  • folyamatosan fejlődni és tanulni akarsz

Amit kínálunk Neked:

  • iroda & home office
  • hálás ügyfelek
  • nincs konkurenciánk, miénk az egész piac
  • kiemelkedő jövedelem, a céljaid eléréséhez
  • a piacon elérhető legjobb elméleti és gyakorlati sales tudás
  • hosszú távra tervezünk Veled, ezért időt és energiát szánunk a fejlesztésedre
  • Te osztod be a feladataidat és az idődet
  • tapasztalt mentor támogatja a munkádat
  • havi rendszerességgel tanulhatsz a legeredményesebb kollégáidtól
  • 2-3 éven belül saját csapatot vezethetsz
  • Itt jelentkezz: toborzas@das.hu

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!