JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető

A  D.A.S. Jogvédelmi Zrt. aktuális projektjéhez keresünk ambiciózus JogSzerviz Csoportvezető munkatársakat személyes és online térben történő csapatépítéshez

„A  D.A.S. egy különleges hely”

Munkavégzés helye:

Budapest, Pécs, Zalaegerszeg, Kaposvár, Szombathely, Veszprém, Nyíregyháza

Feladatok:

  • JogSzerviz Értékesítési Tanácsadókból álló 6-10 fős csapat felépítése
  • Interjúztatás – telefonon és online felületeken
  • Új munkatársak indítása
  • Tanácsadók teljes körű szakmai támogatása
  • Személyes és online képzések, tréningek tartása
  • Vezetői adminisztráció, riportkészítés
  • Csapattervek kialakítása, felelősségvállalás az eredményekért

Előny:

  • Online technikai eszközök rutinos használata
  • Kiváló tájékozódás a virtuális csatornákon
  • Virtuális térben való jó kommunikáció, írásban és szóban
  • Értékesítői csapat felépítésében szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú hatósági vizsga
  • 1-3 év csoportvezetői tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó kommunikációs készség minden csatornán
  • Vállalkozói szemlélet
  • Eredményorientáltság
  • Önállóság és felelős időgazdálkodás

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló jogi szolgáltatás
  • Virtuális térben történő használatra kifejlesztett tárgyalástechnika
  • Képzések a legmodernebb e-learning eszközökkel
  • Támogatott közösségi kapcsolatépítés különböző online csatornákon
  • Kiemelkedő: alap+teljesítményarányos jövedelem
  • Hosszú távon: egyéni vezetői karrier – vezetők vezetése
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Online térben történő interjúzási-, képzési- és belépési folyamatok

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas@das.huE-mail küldése címre várjuk.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!