JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető

A  D.A.S. Jogvédelmi Zrt. aktuális projektjéhez keresünk ambiciózus JogSzerviz Csoportvezető munkatársakat

„A  D.A.S. egy különleges hely”

Munkavégzés helye:

Budapest és országosan a megyeszékhelyek

Feladatok:

  • JogSzerviz Tanácsadói csapat felépítése
  • Tanácsadók interjúztatása, felvételi folyamat vezetése
  • Új munkatársak indítása és folyamatos fejlesztése
  • Tanácsadók mentorálása, gyakorlati képzése, teljes körű szakmai támogatása
  • Képzések és tréningek tartása
  • Vezetői adminisztráció, riportkészítés
  • Csapattervek kialakítása
  • Tervező és értékelő megbeszélések, havi/negyedéves szinten

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú hatósági vizsga
  • 1-3 év csoportvezetői tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vállalkozói szemlélet
  • Eredményorientáltság
  • Önállóság
  • Jó időgazdálkodás

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló jogi szolgáltatás
  • Fiatal, lendületes vezetői csapat
  • Vezetőséggel közös célok
  • Kiemelkedő: alap+teljesítményarányos jövedelem
  • Magas színvonalú üzleti képzések: legmodernebb e-learning felületekkel, támogatott közösségi kapcsolatépítéssel
  • Egyéni vezetői karrier, rendkívüli vezetőfejlesztés
  • Stabil, nemzetközi háttér

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas@das.huE-mail küldése címre várjuk.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!