Jogi asszisztens

D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. magyarországi központjába Jogi asszisztensi pozícióba keresünk munkatársat.

A jogvédelem területén, Magyarországon is piacvezető D.A.S. JogSzerviz neve mára egybeforrt a jogvédelemmel. Európa legdinamikusabban fejlődő D.A.S. leányvállalataként feladatunk, hogy ügyfeleink jogi érdekeit magas színvonalon szolgáljuk ki.

„A D.A.S. egy különleges hely”

Munkavégzés helye:1082 Budapest, Corvin sétány

Feladatok:

  • jogászok munkájának támogatása
  • ügyfelekkel, partnerekkel történő írásbeli, és telefonos kapcsolattartás
  • postázás
  • adatrögzítés
  • ügyfélfogadás, ügyfélforgalom lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év asszisztensi szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Számítógépes programok magas felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, lojális munkavégzés, terhelhetőség
  • ügyfélközpontú hozzáállás

Előny:

  • jogi asszisztensi végzettség
  • német nyelvtudás – középfokon

Amit kínálunk:

  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrajzát küldje el a toborzas@das.huE-mail küldése címre.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!