Főkönyvelő

A  Magyarországon egyedülálló, jogvédelmi területen működő D.A.S. Jogvédelmi Zrt. Főkönyvelő munkatársat keres budapesti központjába

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Futó utca 47-53.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési feladatok, számviteli folyamat felügyelete
  • Projektekben részvétel: elsősorban IFRS
  • Számviteli, pénzügyi, adózási, kontrolling, befektetési feladatokban vezetője munkájának segítése
  • Részvétel negyedéves és éves zárási feladatok teljesítésében, beszámoló elkészítésében
  • Bevallások, adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának, leltározások megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás, elsősorban excel ismerete
  • Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete, alkalmazása
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Lojalitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • IFRS ismere
  • adótanácsadói végzettség
  • biztosítói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus munkatársak

Jelentkezés: Kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a toborzas@das.huE-mail küldése  címre.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!