Biztosítási állománykezelő, minőségbiztosítási munkatárs

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk a D.A.S. Jogvédelmi Zrt. adminisztrációs területen keres Biztosítási állománykezelő, minőségbiztosítási munkatársat

„A D.A.S. egy különleges hely”

A munkavégzés helye:

Budapest

Feladatkörök:

  • Biztosítási ajánlatok rögzítése, elbírálása, kötvényesítése, módosítása
  • Telefonos, személyes és írásbeli ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Kontroll hívások lebonyolítása (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése)
  • Ügyfél elégedettségi felmérés (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése)
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Adatrögzítés

Az elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • nagyfokú önállóság
  • magas fokú precizitás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat pénzügyi, CC, vagy biztosítói adminisztrációs területen
  • angol nyelvismeret
  • MS Word ismeret: körlevél készítési ismeretek
  • MS Excel ismeret: pivot táblák, függvények ismerete

Amit kínálunk:

  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus munkatársak

Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrajzát a toborzas@das.hu email-címen várjuk

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!