Adminisztrációs munkatárs – Biztosítási állománykezelő

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk, a D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. adminisztrációs területére keresünk Biztosítási állománykezelő munkatársat

„A D.A.S. egy különleges hely”

A munkavégzés helye: Budapest, Corvin negyed

Új kollégánk felé az elvárásaink:

  • irodai környezetben képzeli el a jövőjét,
  • a számítógépet magabiztosan tudja kezelni,
  • szeret új folyamatokat elsajátítani, a meglévőket javítani,
  • a telefonos ügyfélszolgálatban a kihívást látja (nem értékesítés),
  • nem ijed meg új feladatoktól, gyorsan tanul, képes precíz, pontos munkavégzésre,
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • szeret multi környezetben, mégis családias légkörben hosszú távon dolgozni.

Feladatok, melyekben számítunk rá:

  • Biztosítási ajánlatok elbírálása, rögzítése, kötvényesítése, módosítása
  • Telefonos, személyes és írásbeli napi ügyfélszolgálati tevékenység végzése (nem értékesítés)
  • Biztosítási díjak könyvelésének ellenőrzése és nyilvántartásának kezelése
  • Biztosításközvetítők ki-be léptetése (MNB regisztráció), adataik kezelése
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Új folyamatok kialakításában való részvétel
  • Meglévő folyamatok javítása

Előnyként értékeljük:

  • call center tapasztalat (bejövő híváskezelés)
  • biztosítási, pénzügyi vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • az office jó ismerős, függvényhasználat, körlevélkészítés nem okoz gondot

Amit kínálunk:

  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet Budapest központjában
  • Piacvezető jogi szolgáltatás – 8x-os Superbrands díj
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség
  • Szuper, együttműködő, fiatalos csapat
  • Ha pályakezdő, megtanítjuk az irodai munka rejtelmeire!

Jelentkezés: bérigény megjelölésével várjuk a magyar nyelvű önéletrajzokat a toborzas@das.huE-mail küldése címre.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!