Értékesítési-minőségbiztosítási adminisztrátor

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk, a D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. minőségbiztosítás területére keresünk Értékesítési-minőségbiztosítási adminisztrátor munkatársat.

„A D.A.S. egy különleges hely”

A munkavégzés helye:

Budapest, Corvin negyed

Téged keresünk, ha:

  • irodai környezetben képzeled el a jövődet,
  • a számítógépet magabiztosan tudod kezelni,
  • jó kommunikációs készséged van
  • nem ijedsz meg új feladatoktól, gyorsan tanulsz, képes vagy precíz, pontos munkavégzésre,
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • szeretnél multi környezetben, mégis családias légkörben hosszú távon dolgozni.

Feladataid lesznek:

  • Kontroll hívások lebonyolítása (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése, nem értékesítés)
  • A kontrollhívásokkal kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása
  • Ügyfél elégedettségi felmérés (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése, nem értékesítés)
  • Munkáltató ügyfeleitől, értékesítési partnereitől érkezett köszönetek kezelése, nyilvántartása, megválaszolása
  • Díjnyugta-tömb ellenőrzési folyamatban való részvétel

Előnyként értékeljük:

  • ha van már biztosítási, call center, adminisztratív területen szerzett tapasztalatod
  • ha az office ismerősként üdvözöl, tudsz függvényt használni

Amit kínálunk:

  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet Budapest központjában
  • Piacvezető jogi szolgáltatás – 8x-os Superbrands díj
  • Szuper, együttműködő, fiatalos csapat
  • Ha pályakezdő vagy, megtanítunk az irodai munka rejtelmeire!

Jelentkezés: bérigény megjelölésével várjuk magyar nyelvű önéletrajzod a toborzas@das.huE-mail küldése címre.

Jogi problémája van?
Ilyen és hasonló esetekben is segít a D.A.S.

Kérjen
visszahívást!