Ügyfélfogadás

Hétfő: 9-11 óráig
Szerda: 8-20 óráig

Azonnali segítségkérés esetén Ügyfeleink telefonon a nap 24 órájában vehetik igénybe szolgáltatásunkat.

A D.A.S. Panaszkezelési szabályzata

Változás a személyes ügyfélfogadás rendjében

Az Ön bizalma Társaságunk és szolgáltatásaink iránt rendkívül megtisztelő számunkra.

Továbbra is célunk, hogy jogi kérdését legjobb szakmai tudásunkkal felvértezve a lehető leggyorsabban és leghatékonyabban megoldjuk.

Azért, hogy félfogadási időben az Ön várakozási idejét a legminimálisabbra tudjuk csökkenteni, kérjük, egyeztessen munkatársainkkal időpontot a 06-1/486-3600-ás központi telefonszámunkon, vagy honlapunkon az "Időpontfoglalás ügyfeleinknek" gombra kattintva!

Továbbá felhívjuk figyelmét arra, hogy személyes jogi tanácsadás igénybevétele csak félfogadási időben lehetséges (hétfő: 09.00 - 11:00, szerda: 08.00 - 20:00).

A nemzetközi Superbrands program több mint két évtizede indult Nagy-Britanniában, a magyarországi program immáron 12 éve működik.

Olvassa tovább

Ügyfélbeszámolók

Szélvédőre pattanó kövek. Ki fizeti meg a kárt?

Ügyfelünk járművének szélvédője keresztirányban elrepedt az előtte haladó teherautó kerekei alól felpattanó kövek miatt. Ügyfelünk utasa fotókat készített, ezáltal az eseménynek szemtanúja is volt. A teherautót megállították és baleseti bejelentő lapot töltöttek ki. Ennek ellenére a teherautó kötelező felelősség-biztosítója nem akarta megtéríteni a kárt.

A teljes történet

Esettanulmányok

Casco és totálkár

Ügyfelünk gépjárműve egy balesetben totálkárosra tört. Mivel ügyfelünk rendelkezett CASCO biztosítással a biztosítótól kárfelvételt kért.

Állások

Aktuális állások:

Jogszerviz tanácsadó

Jogszerviz csoportvezető

Értékesítés-támogató munkatárs

JogSzerviz Értékesítési Tanácsadó

A  D.A.S. Jogvédelmi Zrt.-nél JogSzerviz Értékesítési Tanácsadó pozícióra várunk Budapesten és országosan a megyeszékhelyeken

A D.A.S. egy különleges hely!”

  • 8x-os SuperBrands díj támasztja alá, hogy jól dolgozunk
  • közel 100 éves, multinacionális tapasztalat
  • elkötelezettek vagyunk az ügyfélközpontú megoldások iránt
  • fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyának megtartását

Mit várunk Tőled a D.A.S.-nél?

  • ügyfeleink tájékoztatása jogi megoldásokról
  • széles körben elérhető jogi szolgáltatásunk értékesítése
  • ügyfélkapcsolatok ápolása
  • egyedülálló kampányokban való részvétel
  • modern értékesítési technológiánk alkalmazása
  • valódi értéket viszel az embereknek, amire tényleg büszke leszel

 Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséged vagy középfokú végzettséged és szakmai hatósági vizsgád van
  • szeretsz beszélni, és még annál is jobban meghallgatni az embereket
  • szeretnél hipergyorsan fejlődni az üzleti életben
  • szeretsz különleges csapatban dolgozni
  • önállóan és másokkal közösen is jól dolgozol
  • örülsz, hogy visszajelzéseket kapsz ahhoz, hogy minél hamarabb megvalósítsd a céljaidat
  • folyamatosan fejlődni és tanulni akarsz

Amit kínálunk Neked:

  • iroda & home office
  • hálás ügyfelek
  • nincs konkurenciánk, miénk az egész piac
  • kiemelkedő jövedelem, a céljaid eléréséhez
  • a piacon elérhető legjobb elméleti és gyakorlati sales tudás
  • hosszú távra tervezünk Veled, ezért időt és energiát szánunk a fejlesztésedre
  • Te osztod be a feladataidat és az idődet
  • tapasztalt mentor támogatja a munkádat
  • havi rendszerességgel tanulhatsz a legeredményesebb kollégáidtól
  • 2-3 éven belül saját csapatot vezethetsz

Itt jelentkezz: toborzas@das.hu

JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető

A  D.A.S. Jogvédelmi Zrt. Vezetői Programjához keresünk ambiciózus JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető munkatársakat

„A  D.A.S. egy különleges hely”

Munkavégzés helye:
Budapesten és magyarországi megyeszékhelyeken

Feladatkörök:

  • 6 fős értékesítési csapat felépítése és irányítása
  • Értékesítők teljes körű szakmai támogatása, mentortárgyalások
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása
  • Új ügyfelek tájékoztatása lakossági és KKV szektorban
  • Egyedülálló értékesítési technológia használata és oktatása
  • Ügyfélszerződések professzionális kezelése
  • HR tevékenységek: kiválasztás, interjúztatás, integráció
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása
  • Energikus, profi vezetői csapattal való folyamatos együttműködés

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalkozó szellemű, önjáró személyiség
  • Vezetői ambíció és eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Megoldásokban gondolkodás
  • Hatékony időbeosztás

Amit kínálunk:

  • 8x Superbrands díjjal elismert multinacionális háttér
  • Egyedülálló szolgáltatás és értékesítési technológia
  • Teljesítményarányos jövedelem: alap+jutalék
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Rendkívül értékes üzleti és kommunikációs képzések
  • Magas színvonalú vezetői fejlesztés
  • Karrierépítési, előrelépési lehetőség
  • Motiváló szakmai környezet

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas@das.hu címre várjuk.

D.A.S. Jogvédelmi Zrt. lelkes értékesítési csapatához keresünk országos hatáskörrel Értékesítés-támogató munkatársat

"A D.A.S. egy különleges hely"

Budapest és országos hatáskör

  • Értékesítők és értékesítési vezetők folyamatos fejlesztése országos szinten
    • Értékesítők és vezetők gyakorlati mentorálása területen
    • Telefonálási technika fejlesztése, tréning tartása
    • Eladástechnika, tárgyalástechnika fejlesztése
    • Interjútechnika fejlesztése, tréning tartása
    • Vezetői készségek fejlesztése
    • Tréning anyagok összeállítása és vizsgáztatás
    • Telefonos konferenciák tartása új értékesítő kollégák részére
  • Kiválasztási feladatok
    • Vezetői kiválasztás - telefonos és személyes interjúk
    • Állásbörzéken való részvétel
    • Nyílt napok szervezése és lebonyolítása
  • Video-s anyagok elkészítése
  • Belső rendezvényeken való házigazda szerep, prezentációk tartása

Elvárások:

  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítők képzésében, folyamatos fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Saját csapat toborzás-kiválasztásában szerzett jártasság
  • Értékesítők vezetésében és területi mentorásában való gyakorlati tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Erős szervezői és kommunikációs készség
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Belföldi utazási hajlandóság (saját gépjármű)

  • 8x SuperBrands díjjal elismert multinacionális háttér
  • Egyedülálló szolgáltatás
  • Versenyképes  jövedelem
  • Önállóság
  • Változatos feladatok, irodai és terepen történő munkavégzés
  • Belső és külső szakmai rendezvényeken való szakmai fejlődési lehetőség
  • Lelkes, tanulni akaró, energikus csapat

Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrajzát a toborzas@das.hu címen várjuk.

Jogi problémája van?

Kérjen visszahívást!

Hírlevél

Havonta friss hírek, hasznos információk a jog és a jogvédelem világából - nem csak ügyfeleinknek.
Önt is érdekli?

Feliratkozás

06-1/486-3600

E-mail: info@das.hu

Ügyféltér

belép